O nás

Vítáme Vás na stránkách malé chovatelské stanice zabývající se chovem britských kočiček ve zbarvení colourpoint. Odchováváme kočičky s odznaky ve všech barvách a také se věnujeme chovu kočiček ve vzácném a málo početném zbarvení silver a golden point.

Naše kočičky pocházejí jen ze skvělých převážně zahraničích linií a já doufám, že koťátkům budou předávat krásný typ, pěkné modré oko a jako bonus sladký výraz, který na nich tolik miluji.

Naše chovatelská stanice byla zaregistrována u FIFe dne, 2. 7. 2008 pod názvem Small Miracle. Jsme členy ZO Praha-západ. Bydlíme ve velkém domě ve Středních Čechách blízko města Kladna. Náš dům mají naše kočičky celý k dispozici a vždy je najdete tam, kde jsou ochotné ruce k hlazení, hraní a krmení :-).

Kočičky jsou u nás rozmazlované a staráme se o ně s velkou láskou a věnujeme jim velkou péči. Jsou řádně očkované nadstandardní vakcínou proti panleukopenii, chlamydióze, caliciviroze, rhinotracheitis, FeLV a vzteklině, pravidelně odčervované, testované na FIV, FeLV, PKD a HCM.

Krmíme kvalitními granulovanými krmivy (Hill´s a Royal Canin), konzervami Bozita, Feline Porta, Gourmet, Applaws dále dostávají přemražené hovězí a vařené kuřecí maso a mléčné výrobky.

Do budoucna plánujeme zůstat malou chovatelskou stanicí, kde bude každému koťátku, které se u nás narodí, věnována individuální péče tak, aby z něj vyrostl spokojený a vyrovnaný jedinec, který bude přinášet svému novému majiteli jen radost. Domovy pro naše koťátka velmi pečlivě vybíráme a jejich spokojený život a láska jejich nového majitele je pro nás nejdůležitější.

A proč Small Miracle? Snad proto, že naše kočičky jsou pro nás takovými malými zázraky a já se budu těšit na spoustu dalších malých zázraků, které nám společně přivedou na tento svět.Copyright Small Miracle